PASS-WORD

Usługi językowe dla firm

„TAJEMNICA ENERGII DZIAŁANIA polega na TCHNIENIU NAUKI”

SZKOLENIA JĘZYKOWE

Specjalizujemy się w zajęciach dla dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Uczymy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i innych popularnych języków obcych. Planujemy, organizujemy i prowadzimy szkolenia w środowisku pracy. Jesteśmy elastyczni. W pełni dostosowujemy program kursów do potrzeb klienta. Zajęcia odbywają się w małych grupach lub indywidualnie. Przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE, CPE, BEC, TOEIC oraz DELE.

METODA

Najważniejszym dla nas założeniem jest rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu, bo tak najczęściej się komunikujemy, dlatego też głównie temu celowi podporządkowany jest nasz program nauczania. Zadaniem stosowanej przez nas metody komunikatywnej jest przełamanie bariery językowej i umożliwienie słuchaczom swobodnego funkcjonowania w środowisku obcojęzycznym.

ZESPÓŁ

Ponieważ wyjątkowo starannie dobieramy naszych lektorów, zajęcia prowadzone są przez osoby posiadające odpowiednie wykształcenie filologiczne i metodyczne. Lektorzy stale podnoszą swoje umiejętności na szkoleniach i warsztatach metodycznych. Współpracujemy również z nauczycielami, dla których wykładany język jest językiem ojczystym (native speakers).

W trosce o świadczenie najwyższej jakości usług, nasza firma zapewnia okresowe hospitacje oraz opiekę metodyczną. W tym celu współpracujemy ze specjalistami ds. jakości kształcenia z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.