Kim jesteśmy?

Jesteśmy zaangażowanym i doświadczonym zespołem specjalistów w dziedzinie nauczania języków obcych jak i tłumaczenia pisemnego oraz ustnego. Doskonale przygotowani do wsparcia klientów biznesowych oraz indywidualnych w procesie komunikacji, co zresztą robimy z powodzeniem od lat.

PHOTO-2020-08-20-21-26-12

Poznaj nasz zespół!

Anna Banasiewicz

Odpowiedzialna za komunikację z Klientami, w celu zapewnienia sprawnej organizacji projektów, oraz efektywnego przepływu informacji. Magister filologii angielskiej UAM/Absolwentka Szkoły Tłumaczy i Języków Obcych UAM. Kilkanaście lat pracy w międzynarodowej korporacji. Na co dzień czuwa nad niezawodnością oraz wysoką jakością świadczonych usług. Zwolenniczka nieustannego rozwoju, odkrywania nowych punktów widzenia i rozwiązań. Nie przestaje się uczyć i lubi dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z innymi. Ulubione powiedzenie: „Don’t  talk unless  you can improve  the silence” Jorge Luis  Borges

Członkowie zespołu

Lektorka języka angielskiego/metodyk

Kamila Kempara-Sobowska

Magister filologii angielskiej UAM/Absolwentka Szkoły Tłumaczy i Języków Obcych UAM. Prowadzi i nadzoruje kursy języka angielskiego głównie z zakresu Business English i odpowiada za merytoryczne przygotowanie zajęć. W pracy stosuje komunikacyjno-konwersacyjną metodę CLT promującą indywidualne podejście do uczestnika kursu i ukierunkowaną na twórcze myślenie. Na zajęciach, zdaniem Kamili, ważna jest przyjazna, naturalna atmosfera, w której uczniowie mogą swobodnie rozwijać swoje kompetencje językowe. 

Tłumaczka tekstów prawno-finansowych

Anna Matysiak – Janowicz

Absolwentka filologii angielskiej o specjalizacji tłumaczeniowej oraz studiów podyplomowych z rachunkowości. Kilkanaście lat doświadczenia w bankowości korporacyjnej wzbogaciło jej kompetencje językowe o twardą wiedzę merytoryczną z dziedziny prawa i finansów. Entuzjastka słowa. W swojej pracy dąży do jak najbardziej rzetelnego oddania sensu tłumaczonych tekstów z uwzględnieniem specyfiki odmiennych systemów prawnych i kulturowych.

Bez znajomości siły słów niemożliwa jest znajomość człowieka.