PASS-WORD

Usługi językowe dla firm

„JEŚLI COŚ NIE MA CENY,
nie ma RÓWNIEŻ WARTOŚCI”

SZKOLENIA JĘZYKOWE

Nasza oferta cenowa jest każdorazowo dopasowywana do klienta. Jej wysokość zależy miedzy innymi od liczby kursantów oraz godzin lekcyjnych, terminów oraz lokalizacji Państwa firmy. Bezpośredni KONTAKT umożliwi nam błyskawiczne i sprawne przygotowanie oferty precyzyjnie spełniającej Państwa oczekiwania.

TŁUMACZENIA

Podobnie jak w przypadku szkoleń językowych, wycena tłumaczeń ustnych i pisemnych (w tym przysięgłych) oferowanych przez PASS WORD, ustalana jest w trybie indywidualnym, w oparciu o język, objętość/ czas trwania tłumaczenia, stopień specjalistyczności tekstu bądź tłumaczenia ustnego oraz wymagany termin realizacji. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat ceny tłumaczenia zachęcamy do bezpośredniego KONTAKTU.

Dla ułatwienia zamieściliśmy poniżej formularz zapytania umożliwiający orientacyjną wycenę tłumaczenia. Możecie Państwo również wysłać tekst bezpośrednio na adres mailowy biuro@password.edu.pl, na podstawie którego otrzymają Państwo mail zwrotny z informacją o szacowanym koszcie tłumaczenia.

FORMULARZ WYCENY TŁUMACZENIA

Pola oznaczone * są wymagane.

* Imię i nazwisko/nazwa firmy:
* E-mail:
Adres:
Telefon:
Fax:
Rodzaj tłumaczenia:

Tłumaczenie:

Liczba godzin:
Liczba stron: (Strona - 1500 znaków)
Tłumaczenie z języka:
Tłumaczenie na język:
Termin realizacji:
Tematyka:
Uwagi lub próbka tekstu: